Biuro w Głownie

Adres Biura w Warszawie to:
ul. Złota 59, 00-120 Warszawa
Telefon: 661 800 685
Mail: warszawa@szukamykredytu.pl

Nasze biuro w Warszawie oferuje takie usługi jak:

  • kredyty gotówkowe
  • kredyty konsolidacyjne
  • kredyty hipoteczne
  • refinansowanie kredytów hipotecznych
  • kredyty dla firm
  • finansowanie działalności firm

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółowej oferty.

Portal Szukamykredytu.pl zaprasza do placówki w Warszawie, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje oraz złożyć wniosek o kredyt. Biuro w Warszawie obsługuje zespół pracowników posiadających doświadczenie na rynku finansowym, którzy udzielą pomocy, wsparcia oraz wyjaśnią warunki zawieranych umów. Korzystając z naszych usług Klienci mają do wyboru cały pakiet różnych produktów finansowych, a oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych jak i firm. Naszym Klientom pomagamy znaleźć najlepszą ofertę na rynku dopasowaną do potrzeb i kondycji finansowej Kredytobiorcy. Doradztwo kredytowe jest u Nas nieodzownym etapem udzielania kredytu w Szukamykredytu.pl. Obecnie posiadamy w ofercie  gotówkowy kredyt bankowy, kredyt hipoteczny Warszawa, kredyt konsolidacyjny w Warszawie i ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i turystyczne. Sukcesywnie staramy się rozwijać i dopasowywać ofertę do klienta, jak i zmieniającej się sytuacji panującej w branży kredytowej. Jaka kwota kredytu dostępna jest dla Klientów biura w Warszawie? Specjalizujemy się w indywidualnym podejściu do Klienta i dostosowaniu się do jego wymagań ale aktualnie oferujemy w ramach kredytu bankowego dla osób fizycznych do 220 000 zł, kredytu dla rolników do 350000zł i kredytu dla firm do 550000 zł.
W ramach doradztwa kredytowego wykonujemy również refinansowanie kredytów hipotecznych i restrukturyzację kredytu hipotecznego. Pierwsza usługa polega na przeniesieniu już zaciągniętego i spłacanego kredytu mieszkaniowego do innego banku, który zaproponuje lepsze warunki. Natomiast restrukturyzacja to zmiana warunków spłaty zadłużenia,np: skrócenie lub wydłużenie spłaty kredytu.

Bez względu na to w jakiej branży pracujesz i jaką prowadzisz działalność w każdej chwili mogą pojawić się załamania rynku, a co za tym idzie utrata płynności finansowej lub  wymóg modernizacji firmy co generuje ogromne koszty, niejednokrotnie przekraczające dostępny budżet. W takich przypadkach najprostszym rozwiązaniem jest znalezienie odpowiedniego kredytu firmowegoj. Szukamykredytu.pl oferuje przedsiębiorcom kredyty na rozwój firmy, w tym na zakup sprzętu, maszyn, wyposażenia, remont biura, rozbudowę firmy, uregulowanie zaległości w ZUS i wobec innych wierzycieli oraz inne ważne inwestycje w rozwój firmy. Maksymalna kwota kredytu firmowego w Warszawie to 550 000 złotych z okresem spłaty nawet do 144 miesięcy.

Oferta kredyty dla firm skierowana jest do jednoosobowych działalności gospodarczych, osób, które rozliczają się na podstawie KPiR, ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej, a także spółki z.o.o., cywilne, jawne, partnerskie, komandytowe, komandytowo-akcyjne, które działają minimum 12 miesięcy. Szczegóły oferty dokładnie wyjaśnią nasi doradcy finansowi, którzy pomogą wybrać najlepsze warunki i prawidłowo przygotować wniosek kredytowy i oraz wymagane dokumenty.

Oferta kredytów gotówkowych i hipotecznych w Warszawie

Refinansowanie hipoteki Warszawa

Oferujemy refinansowanie i konsolidację kredytów na dowolny cel mieszkańcom Warszawy i okolic. Zapraszamy do naszego biura kredytowego w Warszawie by poznać szczegółową ofertę refinansowania kredytów hipotecznych i gotówkowych.

 

 

Kredyty gotówkowe w Warszawie

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Warszawie by poznać ofertę kredytów gotówkowych na praktycznie dowolny cel, oferujemy także kredyty konsolidacyjne.

 

Kredyty Hipoteczne w Warszawie

Poszukujesz kredytu na dom, mieszkanie lub działkę? Poznaj naszą ofertę kredytów hipotecznych.

Poznaj naszą ofertę kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych, kredytów hipotecznych i finansowania firm

 Biuro Szukamykredytu.pl w Łodzi Biuro Szukamykredytu.pl w Warszawie