Nasze biura mieszą się w kilku największych miastach województwa łódzkiego, w których swoją działalność prowadzimy już od 8 lat. Ponadto, nasi Eksperci są mobilni, dzięki czemu obszar naszej działalności wykracza nawet poza obszar centralnej Polski.

Proponujemy starannie wybrane produkty, takie jak: kredyty hipoteczne, kredyty firmowe oraz kredyty gotówkowe i konsolidacyjne znanych od lat i sprawdzonych instytucji finansowych. Działamy w jak najlepszym interesie naszych klientów, dlatego staramy się dla każdego Klienta dobrać jak najlepszą ofertę opartą na Państwa indywidualnych potrzebach, oczekiwaniach i możliwościach. Gwarantujemy szybką decyzję kredytową i wysoką przyznawalność kredytów. Dzięki powyższym staraniom oraz profesjonalnej obsłudze nasze biura cieszą się bardzo wysokim wskaźnikiem poleceń zadowolonych klientów. Warto nam zaufać, ponieważ wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie naszych pracowników są gwarancją dobrego wyboru.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą kredytów, pożyczek, ubezpieczeń i innego rodzaju finansowań, a następnie do kontaktu i umówienia się na spotkanie z doradcą. Zapraszamy również do odwiedzenia naszych biur finansowych w Kutnie, Głownie, Łodzi oraz w Zgierzu.

Nasze wartości

Bezpośredni kontakt
Stawiamy na bezpośredni kontakt naszych doradców finansowych z klientami poszukującymi atrakcyjnych ofert. Dzięki temu budujemy relację, która w przyszłości owocuje doskonałą współpracą i zaufaniem ze strony osób korzystających z naszych usług.
Szybkość działania
Zawsze staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów, dlatego doskonale rozumiemy, że proces uzyskania kredytu czy finansowania powinien być maksymalnie uproszczony i krótki. Dokładamy starań, by nasi klienci otrzymywali finansowanie w jak najkrótszym czasie.
Bezpieczeństwo
Gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo transakcji. W naszym działaniu kierujemy się zasadą, że doradzamy każdemu klientowi kierując się jego bezpieczeństwem finansowym. Nie oferujemy produktów, które mogłyby powodować niepotrzebne koszty lub straty finansowe.

Oferty pracy w naszych biurach

Sprawdź czy poszukujemy w tej chwili pracowników do naszych biur finansowych. Poniżej prezentujemy aktualne oferty pracy:

Brak ofert pracy