Kredyt dla firmy?

Potrzebujesz finansowania na dogodnych warunkach?

Kliknij poniżej i skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły oferty finansowania firm i działalności gospodarczych.

Kredyt firmowy

Nieodzownym elementem posiadania prężnie działającej firmy są inwestycje poczynione na jej rozwój. Każdy przedsiębiorca chce utrzymać się na rynku i przewyższać konkurencję, a przynajmniej jej dorównywać. Nawet w przypadku, kiedy na początku swojej działalności posiada własne środki, które przeznacza na rozkręcenie swojego biznesu, to przychodzi taki moment, gdy one się kończą. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z finansowania zewnętrznego.

Proponujemy dodatkowe środki do wykorzystania, w zależności od potrzeb, na bieżące wydatki lub realizację przedsięwzięć modernizacyjnych i rozwojowych, takich jak np. zakup maszyn, czy urządzeń, budowę lub rozbudowę miejsca, w którym przedsiębiorca produkuje towary lub świadczy usługi.

Kredyt firmowy dla przedsiębiorców – do 550 000 zł, maksymalny okres, na jaki może zostać udzielony to 144 m-ce, jest to jednocześnie najdłuższy możliwy okres na rynku.

Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel firmowy lub spłatę zobowiązań kredytowych zaciągniętych w przeszłości. Nie wymagamy poręczycieli i żadnych zabezpieczeń.

O kredyt mogą się starać osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą, które rozliczają się na podstawie KPiR, ryczałtu ewidencjonowanego i karty podatkowej, a także spółki z.o.o., cywilne, jawne, partnerskie, komandytowe, komandytowo-akcyjne. Minimalny okres prowadzenia działalności, to 12 m-cy.

Aby podnieść zdolność kredytową akceptujemy dodatkowe źródło dochodu jak również program 500+. Istnieje także możliwość wnioskowania o kredyt przez przedsiębiorcę, który wykazał stratę na PIT.

Oferujemy możliwość uzyskania kredytu do firmy w poniższych instytucjach finansowych:

Nest Bank, Getin Bank, Santander Bank Polska, mBank, Alio Bank, Pekao, Idea Bank, Raiffeisen Polbank

Swoją ofertę kredytów dla firm oferujemy w naszych biurach pod adresami:

  • Łódź – ul. Piotrkowska 148/150, lokal 18.07 (budynek Red Tower)
  • Głowno – ul. Sikorskiego 59, 95-015 Głowno
  • Kutno – ul. Królewska 19, 99-300 Kutno
  • Zgierz – ul. Bazylijska 39F, 95-100 Zgierz lub ul. Długa 15, 95-100 Zgierz
  • Rawa Mazowiecka – ul. Wyszyńskiego 6, 96-200 Rawa Mazowiecka

 

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy lub odwiedź jedno z naszych biur, by poznać pełną ofertę finansowania firm, zarówno jednoosobowych działalności jak i małych firm.

Dlaczego warto skorzystać z finansowania firmy?

Dobrze dobrane finansowanie firmy pozwoli Państwu zwiększyć obroty, poszerzyć zakres działania a także zachować potrzebną przy prowadzeniu działalności płynność finansową.

Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu przedstawienia szczegółowej oferty kredytowej dla osób prowadzących działalność gospodarczą, a także firm prowadzonych w ramach spółek kapitałowych.

Swoją ofertę kredytów dla firm oferujemy do przedsiębiorców z województwa Łódzkiego, szczególnie do firm z Łodzi, Zgierza, Głowna, Kutna, Rawy Mazowieckiej. Zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami by poznać szczegóły finansowania dla firm.

Nasi doradcy w sposób sprawny i rzetelny przeprowadzą klienta przez cały proces kredytowy – począwszy od złożenia wniosku, skompletowania i sprawdzenia pod względem formalnym wymaganej dokumentacji, kończąc na finalizacji umowy.