Dostęp do Ebooka

Wybierając się w podróż w nieznane posiłkujesz się przewodnikiem, w którym znajdziesz wszystkie informacje o celu swojej podróży. Planując podróż do własnego mieszkania, nie błądź po omacku zobacz jak prosta jest „Twoja droga do kredytu hipotecznego”.

Dla kogo jest ten ebook?

 • Dla każdego, kto planuje zakupić nieruchomość na kredyt i nie chce wpaść w pułapkę ofert bankowych
 • Dla osób poszukujących rzetelnych informacji na temat kredytów hipotecznych i aspektów prawnych z nim związanych
 • Dla inwestorów, którzy planują zakup nieruchomości na kredyt
 • Dla wszystkich, którzy chcą OSZCZĘDZAĆ NA KREDYTCIE HIPOTECZNYM

Twoja droga do kredytu hipotecznego” to ebook, który powstał z myślą o osobach, które stoją na początku swojej podróży do własnego mieszkania czy domu i nie wiedzą jak zacząć.

Nasza publikacja wyjaśnia od początku do końca, jak wygląda proces kredytowy. Znajdziesz w niej obszerne wyjaśnienia dotyczące nie tylko samych procesów, ale również garść przydatnych wskazówek i informacji, których nie sposób znaleźć w Internecie. Po przeczytaniu ebooka będziesz mieć pewność, że masz wystarczającą wiedzę, aby nie dać się zwieźć i wybrać ofertę, która naprawdę okaże się korzystna.

Stresujesz się wizją spłaty kredytu przez kolejne 10, 20 czy 30 lat? Spokojnie! Wykorzystaj wiedzę, którą przedstawiamy w ebooku „Twoja droga do kredytu hipotecznego” i dowiedz się jak przygotować się do wzięcia kredytu, tak aby móc spać spokojnie i być gotowy na zmiany w gospodarce.

Dlaczego masz wybrać nasz ebook o kredycie hipotecznym?

 • To dawka merytorycznej wiedzy o kredycie hipotecznym, przekazana w przyjazny sposób, który zrozumieją nawet laicyTreść została przedstawiona w taki sposób, aby poprowadzić Cię od początku do końca przez proces kredytowy
 • Znajdziesz tu nie tylko wiedzę, ale również garść praktycznych wskazówek i wyliczeń, które nie są ogólnie dostępną wiedzą
 • Rozpocznij podróż z najlepszym przewodnikiem po kredycie hipotecznym!

Co znajdziesz w ebooku?

 • 9 rozdziałów dotyczących zagadnień związanych z zakupem nieruchomości na kredyt praktyczne wskazówki jak przygotować się do wzięcia kredytu
 • Informację na co zwrócić uwagę podczas przeglądania ofert kredytowych
 • Wiedzę pomijaną w tego typu publikacjach – koszty pozakredytowe
 • Opis procesu kredytowego, czyli to do czego nie ma dostępu przeciętny kredytobiorca
 • Wyliczenia i prognozy przygotowane przez ekspertów
 • Analizę realnych przypadków i możliwości

Poniżej możesz zakupić nasz Ebook, podaj swój adres email i dane, następnie opłać dostęp i ciesz się z wiedzy jaką dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nie możesz się zdecydować? Nie bierz kota w worku!

Podaj swój adres e-mail aby wykupić dostęp do naszego Ebooka "Twoja droga do kredytu hipotecznego". Dostęp będzie aktywny przez 30 dni, w trakcie których będziesz mógł pobrać plik PDF z Ebookiem.

Cena za dostęp to: 29,90 zł. Płatność jest obsługiwana przez Dotpay.

Wykup Ebook
/
Proszę o udostępnienie pliku/ów przed upływem 14-dniowego terminu uprawniającego do odstąpienia od zamówienia, tym samym zgadzając się na utratę prawa do zwrotu pliku zgodnie z art. 38 pkt 13 ustawy o prawach konsumenta. Akceptuję regulamin usługi dostępny pod TYM ADRESEM (kliknij by zapoznać się z regulaminem) .Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów handlowych i marketingowych przez Szukamykredytu.pl, którego właścicielem jest Usługi Finansowe Dariusz Adrianowski z siedzibą w Malanów 12A, 95-083 Lutomiersk, jako administratora danych, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 26 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 2016, Nr 119 - RODO)Akceptuję politykę prywatności serwisu i usługi dostępną pod adresem: Polityka prywatności