Poniżej prezentujemy Państwu kalkulatory dotyczące kredytów hipotecznych: Kalkulator kosztów zakupu nieruchomości, Kalkulator kosztu kredytu hipotecznego i wyliczania raty i Kalkulator nadpłat kredytu hipotecznego. Dzięki korzystaniu z tych kalkulatorów będziecie Państwo w stanie poznać orientacyjny koszt pozyskania wymarzonej nieruchomości. Za pomocą tych kalkulatorów kredytowych dokonacie Państwo także symulacji kredytu i wyliczycie ile zaoszczędzicie dzięki nadpłacie kredytu hipotecznego. Zapraszamy do korzystania z kalkulatorów.

Odsetki, prowizja czy ubezpieczenia to nie jedyne koszty związane z zakupem nieruchomości. Prosimy pamiętać, że zakup mieszkania na kredyt wiążą się z przeniesieniem prawa własności oraz aktualizacją wpisów w księgach wieczystych. W przypadku rynku wtórnego trzeba pamiętać o podatku na rzecz Urzędu Skarbowego. Zapraszamy do sprawdzenia na jakie koszty należy się przygotować kupując mieszkanie.

Jakie są koszty zakupu nieruchomości?

Za pomocą powyższego kalkulatora wyliczą Państwo ile będzie kosztować zakup nieruchomości, wyliczymy dla Państwa takse notarialną, VAT od taksy notarialnej, koszty wpisu do księgi wieczystej, prowizję pośrednika jeżeli wystąpi a także podatek od czynności cywilnoprawnych czyli PCC.

Zakup lokalu mieszkalnego czy budowa domu ? Sprawdź ile może wynosić rata Twojego kredytu hipotecznego. Wysokość raty kredytu hipotecznego zależy od kilku parametrów, które uwzględnia poniższy kalkulator. Pamiętaj, że największy koszt kredytu hipotecznego wynika z odsetek, postaraj się, żeby marża Twojego kredytu była jak najniższa. Znając marżę sprawdź jaki może być koszt zaciąganego przez Ciebie kredytu

Jakie są koszty kredytu hipotecznego i jaka jest wysokość rat?

Za pomocą powyższego kalkulatora wyliczysz ile będziesz płacić miesięcznej raty, a także poznasz całkowitą sumę odsetek, które zapłacisz od kwoty otrzymanej na zakup nieruchomości. W tym kalkulatorze poznasz także wysokość pierwszej i ostatniej raty.

Każda wcześniejsza częściowa lub całkowita spłata kredytu hipotecznego powoduje oszczędności na kredycie hipotecznym. Nadpłacając kredyt oszczędza się na odsetkach, których nie będzie trzeba już płacić od spłaconego wcześniej kapitału. Nadpłacając macie Państwo możliwość skrócenia okresu kredytowego lub zmniejszenia płaconej raty. Zachęcamy do sprawdzenia ile można zaoszczędzić nadpłacając swój kredyt hipoteczny.

Ile zaoszczędzę nadpłacając kredyt hipoteczny? Czy warto nadpłacać kredyt?

Za pomocą powyższego kalkulatora wyliczyć można ile zaoszczędzimy nadpłacając kredyt hipoteczny i dowiemy się, czy warto nadpłacać kredyt.

Skorzystałeś z naszych kalkulatorów ale nadal masz pytania? Chciałbyś wziąć kredyt i poznać dokładne wyliczenia odnośnie kredytu hipotecznego? Zapraszamy do kontaktu z nami. Kliknij w przycisk obok.