Potrzebujesz szybkiego finansowania na dogodnych warunkach? Poznaj naszą ofertę pożyczek.

Swoją ofertę pożyczek oferujemy w naszych biurach pod adresami:

  • Łódź – ul. Lutomierska 8/12, 91-058 Łódź
  • Łowicz – ul. Krakowska 18, 99-400 Łowicz
  • Głowno – ul. Sikorskiego 59, 95-015 Głowno
  • Kutno – ul. Królewska 19, 99-300 Kutno
  • Zgierz, ul. Bazylijska 39F, 95-100 Zgierz
  • Rawa Mazowiecka – ul. Wyszyńskiego 6, 96-200 Rawa Mazowiecka

Atrakcyjne pożyczki pozabankowe

Chcesz znaleźć ofertę, która z jednej strony odpowiada Twoim oczekiwaniom, a z drugiej jest najkorzystniejsza pod względem finansowym? Za naszym pośrednictwem złożysz wniosek o pożyczkę gotówkową na dowolny cel. Porównamy dla Ciebie propozycje 20 rzetelnych firm pozabankowych dostępnych w naszych placówkach i pomożemy w wyborze najkorzystniejszej oferty.

Nasze pożyczki charakteryzują się minimalnymi wymaganiami dokumentowymi. Wśród dostępnych produktów znaczna większość ofert dostępna jest na oświadczenie o dochodzie – jedyny wymagany dokument to aktualny dowód osobisty.  Maksymalna dostępna kwota to aż 20 000 zł. Decyzję kredytową otrzymasz w 5 minut! Pożyczki są spłacane w miesięcznych ratach. Dla Twojej wygody spłata może być rozbita na okres od 1 do 48 miesięcy. Pieniądze możesz odebrać na dowolnej poczcie lub w formie przelewu bankowego.

O pożyczkę mogą ubiegać się osoby, które pracują na umowie o pracę, umowie zlecenie jak i umowie o dzieło. Nasza oferta skierowana jest również do rolników, osób zatrudnionych na podstawie kontraktu marynarskiego, menadżerskiego, wojskowego, dla osób przebywających na urlopie górniczym i kolejowym, dla emerytów, rencistów czy przedsiębiorców. Pożyczki są dostępne zarówno dla 18-latków jak i 85-latków. Pomagamy również osobom z problemami w BIK oraz zajęciem komorniczym.

W jakich miastach udzielamy pożyczek

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą pożyczek pozabankowych, a następnie do kontaktu i umówienia się na spotkanie z doradcą. Zapraszamy do odwiedzenia naszych biur w Kutnie, Głownie, Łodzi, Łowiczu, Rawie Mazowieckiej oraz Zgierzu. Kliknij poniżej w interesujące Ciebie miasto by poznać ofertę pożyczkową konkretnego biura.

Zalety naszych pożyczek

Na oświadczenie
Możliwość uzyskania pożyczki na oświadczenie o dochodzie.
Kwota pożyczki
Wysokość pożyczki, jaką możesz otrzymać za naszym pośrednictwem to nawet 20 000 zł.
Okres spłaty
Oferujemy pożyczki gotówkowe z terminami spłaty od 1 do 48 miesięcy.
Wiele ofert w jednym miejscu
Za naszym pośrednictwem możesz uzyskać pożyczkę w jednej z dwudziestu dostępnych firm pozabankowych, które udzielają pożyczek na korzystnych warunkach.
Odroczenie spłaty
Dajemy możliwość zawieszenia spłaty nawet na 60 dni. Dzięki temu odciążysz swoje miesięczne wydatki w przypadku problemów ze spłatą pożyczki.
Pożyczki dla osób zadłużonych
Oferujemy możliwość uzyskania pożyczki pozabankowej dla osób z problemami w BIK oraz zajęciem komorniczym.