Potrzebujesz szybkiego i taniego kredytu gotówkowego na dogodnych warunkach? Poznaj naszą ofertę kredytową.

Swoją ofertę kredytów gotówkowych oferujemy w naszych biurach pod adresami:

  • Łódź – ul. Lutomierska 8/12, 91-058 Łódź
  • Łowicz – ul. Krakowska 18, 99-400 Łowicz
  • Głowno – ul. Sikorskiego 59, 95-015 Głowno
  • Kutno – ul. Królewska 19, 99-300 Kutno
  • Zgierz, ul. Bazylijska 39F, 95-100 Zgierz
  • Rawa Mazowiecka – ul. Wyszyńskiego 6, 96-200 Rawa Mazowiecka

Szybki kredyt gotówkowy

W zakresie kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych współpracujemy z większością wiodących banków i instytucji finansowych w Polsce. Oferujemy pomoc na każdym etapie procesu kredytowego, od badania zdolności kredytowej, poprzez, sprawdzenie dostępności ofert, dobór najlepszego rozwiązania, pomoc w kompletowaniu potrzebnych dokumentów i wypełnianiu druków bankowych, monitoring procesu kredytowego, analizę umów kredytowych.

O kredyt gotówkowy może ubiegać się każda osoba fizyczna w wieku od 18 do 90 lat i może go przeznaczyć na dowolny cel.

Osoby posiadające dochód z tytuł umowy o pracę, umowy zlecenie oraz umowy o dzieło, emerytury, renty mogą wnioskować o kredyt w wysokości 250 000 zł. W celu udokumentowania dochodu wystarczą 3 wyciągi potwierdzające wpływ wynagrodzenia lub zaświadczenie wystawione przez zakład pracy. W przypadku emerytów, rencistów ostatni odcinek lub wpływ na konto.

Dla osób prowadzących gospodarstwo rolne mamy przygotowaną ofertę kredytów do kwoty 350 000zł z maksymalnym okresem kredytowania do 144 miesięcy. Uwzględniamy dochody z hektarów przeliczeniowych, sumę faktur ze sprzedaży drobiu, mleka, jaj z 3 miesięcy. Ponadto dodatkowe dochody z faktur uzyskanych ze sprzedaży produktów zwierzęcych oraz roślinnych związanych z uprawą pól z 12 miesięcy. Do wyliczenia zdolności kredytowej bierzemy również pod uwagę środku uzyskane z dotacji unijnych.

Pomagamy również w finansowaniu osób prowadzących indywidualną działalność gospodarczą a także profesjonalistą, którym możemy zaproponować uzyskanie wsparcia finansowego na uproszczonych warunkach przy minimalnych wymogach dokumentowych. Maksymalna kwota kredytu do 550 000 zł

W jakich miastach udzielamy kredytów

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą pożyczek pozabankowych, a następnie do kontaktu i umówienia się na spotkanie z doradcą. Zapraszamy do odwiedzenia naszych biur w Kutnie, Głownie, Łodzi, Łowiczu, Rawie Mazowieckiej oraz w Zgierzu. Kliknij poniżej w interesujące Ciebie miasto by poznać ofertę pożyczkową dla mieszkańców konkretnych miast.

Zalety naszych kredytów

Łatwe potwierdzenie dochodu
Akceptujemy wiele możliwości potwierdzenia otrzymywanego dochodu.
Wysoki kredyt gotówkowy
Wysokość kredytu gotówkowego to nawet 220 000 zł.
Okres spłaty
Okres spłaty kredytu może wynosić nawet 144 miesiące.
Niskie oprocentowanie
Oprocentowanie udzielanych przez nas kredytów zaczyna się od 4,9%
Łączenie dochodów
Akceptujemy Twoje wszystkie połączone dochody.
Wielu kredytobiorców
Możliwość wnioskowania indywidualnie ale również nawet w 4 osoby.